Eğitim
Giriş Tarihi : 18-10-2021 22:42   Güncelleme : 18-10-2021 22:42

Yalova Üniversitesine Bir Birincilik Daha

Yalova Üniversitesine Bir Birincilik Daha

Yalova Üniversitesine Bir Birincilik Daha

Yalova Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü Doktor Öğretim Üyesi Şadiye Özcan hazırladığı sözel bildiriyle ‘3. Uluslararası / 4. Ulusal Doğum Sonu Bakım Kongresi’nde birincilik ödülüne layık görüldü.

Lokman Hekim Üniversitesi tarafından düzenlenen ve TÜBİTAK tarafından desteklenen ayrıca önemli üniversitelerin de işbirlikçi olduğu, bu yılki ana temasının ‘Kuramdan Uygulamaya Doğum Sonra Bakım: Multidisipliner Yaklaşım’ olarak belirlendiği; ‘3. Uluslararası / 4. Ulusal Doğum Sonrası Bakım Kongresi’ne Yalova Üniversitesi Sağlık Bilimler Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Şadiye Özcan’ın “ Levine’in Koruma Modeline Dayalı Verilen Bakımla Primiparların Pospartum Uykusuzluğu, Yorgunluğu ve Depresyonu Önleyebilir mi?: Tek Kör Randomize Kontrollü Deneysel Çalışma ” isimli sözel bildirisi birincilik ödülüne layık görüldü.

Yalova Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Şadiye Özcan’ın gerçekleştirmiş olduğu bu çalışma, , Vehbi Koç Vakfı Hemşirelik Fonu Proje Destekleme Programı tarafından da 2019.22 numaralı proje olarak desteklenmektedir.