Yalova Haber
HV
02 EKİM Pazartesi 00:50

Yalova Üniversitesi Öğrencilerine Mobil Uygulama Müjdesi

Yalova Üniversitesi Türkiye genelinde birçok üniversitenin de üye olduğu ve öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altına toplamayı amaçlayan Pingpong uygulamasına üye oldu. Uygulama öğrencilerimizin akademik hayatını kolaylaştırırken, sosyalleşebilecekleri ve eğlenebilecekleri interaktif bir platf

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2022 01:01   Güncelleme : 27-10-2022 01:01
Yalova Üniversitesi Öğrencilerine Mobil Uygulama Müjdesi

Yalova Üniversitesi Türkiye genelinde birçok üniversitenin de üye olduğu ve öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altına toplamayı amaçlayan Pingpong uygulamasına üye oldu. Uygulama öğrencilerimizin akademik hayatını kolaylaştırırken, sosyalleşebilecekleri ve eğlenebilecekleri interaktif bir platform sunuyor.

 

Bu platformda öğrenciler, ders devam durumları, sınav sonuçları gibi kişisel bilgilerine pratik ve hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Yemekhanede çıkan yemekleri, kalori değerlerine kadar görebiliyor ve kampüs ring seferlerinin saatlerini öğrenebiliyor. Stajyer veya personel arayan firmaların ilanları, öncelikli olarak Pingpong University uygulaması üzerinden öğrencilerle paylaşılıyor. Kampüs hayatını kolaylaştıran ve verimli aktiviteleri öğrencilerle paylaşan uygulama, öğrencinin sadece üniversite hayatını değil, mezuniyetten sonraki kariyerini de kolaylaştıracak ipuçları ve bilgiler veriyor.

Play Store İndirme Linki İçin Tıklayınız

App Store İndirme Linki İçin Tıklayınız

 

 

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR