Eğitim
Giriş Tarihi : 22-10-2021 21:18   Güncelleme : 22-10-2021 21:18

Yalova Üniversitesi Öğrencileri Gönüllerince Eğlendi

Yalova Üniversitesi Öğrencileri Gönüllerince Eğlendi

Yalova Üniversitesi Öğrencileri Gönüllerince Eğlendi

Yalova Belediyesi, Yalova Üniversitesi ve Yalova Üniversitesi Müzik Kulübü’yle ortaklaşa, Yalova Belediyesinin  ‘Müzik ve Gençlik Ruhumuzda Var’ diyerek başlatılan Gençlik Konserleri kapsamında etkinlik düzenlendi.

 

Yalova Belediyesi tarafından “Müzik ve gençlik ruhumuzda var” diyerek başlatılan Gençlik Konserleri, 3.sünü Batı Sahil Bandı Etkinlik Alanında yapıldı. Yalova Belediyesi, Yalova Üniversitesi ve Yalova Üniversitesi Müzik Kulübü’yle ortaklaşa düzenlenen etkinlik, binlerce gencin katılımıyla gerçekleşti. Yalova’da yaşayan gençler ve üniversite öğrenimi için Yalova’ya gelen öğrenciler düzenlenen etkinlikte buluştu. Binlerce genç, soğuk havaya aldırış etmeden program boyunca eğlendiler.

Program, saat 18.00’de Batı Sahil Bandı Etkinlik Alanında başladı. İlk olarak Azra’nın sahne aldığı etkinlikler, Dj Yasir, His, Döngü ve Pala’nın birbirinden güzel şarkılarıyla devam etti. Yalova Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, program boyunca gençlerin güzel seslerine eşlik etti. 

 

“Yalova Sizlerle Güzel Gençler”

 

Etkinlik alanında binlerce gence hitap eden Başkan Vekili Mustafa Tutuk; “Müzik ve gençlik ruhumuzda var diyerek başlattığımız Gençlik Konserlerimize, gençlerimizin yoğun talebi üzerine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yalova Üniversitesi Müzik Kulübü’nün genç müzisyenleriyle konserlerimizin 3.sünü düzenledik. Üniversite eğitimi için şehrimize gelen genç kardeşlerimizle de hem tanıştık hem de bu etkinlikle kaynaşmış olduk. Gençlerimize şehrimize bir kez daha hoş geldiniz diyorum. Gençlerimizi dinlerken, oldukça keyif aldım. Emek veren ve alanı dolduran tüm gençlerimize teşekkür ediyorum. Seslerine, emeklerine, yüreklerine sağlık. Etkinliklerimiz, sürprizlerle devam edecek. Daha yeni başlıyoruz. Eğlenmek herkesin hakkı” dedi.