Eğitim
Giriş Tarihi : 01-05-2022 16:39   Güncelleme : 01-05-2022 16:39

Yalova Üniversitesi Ailesi İftar Sofrasında Buluştu

Yalova Üniversitesi Ailesi İftar Sofrasında Buluştu

Yalova Üniversitesi Ailesi İftar Sofrasında Buluştu

Yalova Üniversitesi akademik ve idari personeli, Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı’nın ev sahipliğini yaptığı iftar yemeğinde bir araya geldi. 

 

Yalova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından düzenlenen iftar programı, üniversitemizin akademik ve idari personelinin katılımıyla Yalova Üniversitesi Merkez Yerleşkesinde bulunan öğrenci yaşam merkezinde gerçekleşti. Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programında, Yalova Valisi Muammer Erol, Vali Yardımcısı Mehmet Bahattin Atçı, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Soygüzel, Yalova Üniversitesi Tıp Fakültesi Kurucu Dekanı ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Vefik Arıca, İl Müftüsü İlyas Yılmaztürk, İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Abdülaziz Yeniyol, İl Sağlık Müdürü Dr. Emrah Eray, Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili Salih Kılıç,  Yalova Gümrük Müdürü Ali İhsan Bilgetürk,

Yalova Üniversitesi Genel Sekreteri Ömer Naci Fidan ve protokolün önemli isimleri hazır bulundu.

Yalova Üniversitemiz akademik ve idari personelinin yoğun ilgi gösterdiği iftar etkinliği, Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı’nın açılış konuşmasının akabinde ilahiler eşliğinde gerçekleşti. Ezanın okunması ile birlikte ise Yalova Üniversitemiz Merkez Yerleşkemizde dualar edilerek oruçlar açıldı.