Eğitim
Giriş Tarihi : 16-03-2021 17:33   Güncelleme : 16-03-2021 17:33

Üniversitemizden İstanbul Üniversitesi -Cerrahpaşa Ve Marmara Üniversitesine Ziyaret

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof

Üniversitemizden İstanbul Üniversitesi -Cerrahpaşa Ve Marmara Üniversitesine Ziyaret

Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Suat Cebeci, İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın ve Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar’ı makamında ziyaret etti.

Rektörümüz Prof. Dr. Suat Cebeci, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri Aydın ve Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erol Özvar’ı makamlarında ziyaret ederek Üniversitemiz bünyesine kazandırmış olduğumuz Tıp Fakültesine alınacak öğrencilerin en iyi imkanlarda eğitim ve öğretim alması için üniversite rektörleri ile karşılıklı iş birliklerinin önemi hususunda fikir alışverişinde bulundu. 

Ülkemizin en başarılı Tıp Fakültelerinden olan Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin rektörlerinin vermiş olduğu bilgiler için teşekkürlerini sunan Prof. Dr. Suat CebeciYalova Üniversitesi Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (YÜSEM) tarafından ülkemizde yükseköğrenim görmek için üniversitemizi tercih eden uluslararası öğrencilere yönelik ülkemizin tanıtılması amacıyla yayımlanan “Türkiye” isimli kitabı hediye etti.

Karşılıklı görüş alıverişinde bulunulan ziyaretler, hediye takdimlerinden sonra sona erdi.