Yalova Haber
HV
08 ARALIK Perşembe 16:03

Üniversitemiz Bilişim Vadisini Gezdi

Üniversitemiz ile Çiftlikköy Kaymakamlığının ortaklaşa düzenlediği gezi programı kapsamında Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden yaklaşık 50 öğrenci Bilişim Vadisi’ni ziyaret etti. Geziye öğrencilerle birlikte İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Bilgisayar Mühendisl

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-10-2022 00:26   Güncelleme : 22-10-2022 00:26
Üniversitemiz Bilişim Vadisini Gezdi

Üniversitemiz ile Çiftlikköy Kaymakamlığının ortaklaşa düzenlediği gezi programı kapsamında Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden yaklaşık 50 öğrenci Bilişim Vadisi’ni ziyaret etti.

Geziye öğrencilerle birlikte İstanbul Milletvekili Osman Boyraz, Çiftlikköy Kaymakamı Ömer Bilgin, Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Murat Gök, Prof. Dr. Müfit Çetin, Arş. Gör. Emine Cengiz ve Arş. Gör. Emre Sadıkoğlu katıldı.

Bilişim Vadisi ve işleyişi hakkında bilgiler edinen öğrenciler, Yazılım Atölyesi, Tasarım Atölyesi, Kuluçka Merkezi ve TOGG yerli araç stantlarını dolaştılar.

Ayrıca Bilişim Vadisi yetkilileri ile Yalova üniversitesi ortaklığında gerçekleştirilebilecek projeler hakkında görüş-alışverişleri yapıldı.

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi