Eğitim
Giriş Tarihi : 24-03-2021 23:21   Güncelleme : 24-03-2021 23:21

Simurg’20 Zirvesi Çevrimiçi Olarak Düzenlendi

Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin de katıldığı ‘Simurg Zirvesi’nin ikincisi düzenlendi

Simurg’20 Zirvesi Çevrimiçi Olarak Düzenlendi

Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin de katıldığı ‘Simurg Zirvesi’nin ikincisi düzenlendi.
İlki 2019 yılında gerçekleştirilen SİMURG Zirvesi; Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin dahil olduğu Kişisel Gelişim Zirvesidir. Pandemi sebebiyle ikincisinin çevrimiçi olarak düzenlendiği zirve, Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulüp Akademik Danışmanı Araştırma Görevlisi Başak Çetingüç ve kulüp başkanı Sima Nur Çınar’ın destekleriyle gerçekleştirildi.

İsmini Simurg Efsanesi’nden alan Kişisel Gelişim Zirvesi; kuşların lideri olduğuna inanılan Simurg kuşunu bulmak için çıkılan zorlu yolculuğun anlatıldığı bir efsaneden esinlendi. Bu yolculukta 7 vadiyi, sadece Farsça’da 30 kuşun karşılığı olan, Simurg’un geçmeyi başardığı ve aslında kendilerini buldukları efsaneden yola çıkılarak 7 vadiyi konu alan etkinlikte “7 Vadi 7 Konuşmacı” konsepti ile düzenlenen etkinliğin katılımcıları ise şu şekilde; Türkiye Girişimcilik Vakfı Genel Müdürü Mehru Aygül, TAT Gıda & Düzey Pazarlama İnsan Kaynakları Grup Yöneticisi Derya Ayyıldız, DAIKIN Türkiye CEO’su Hasan Önder, NOTE Cosmetics Genel Müdürü Beril Koparan Ergül, Momentum BT / Stratejist Ufuk Peker, Sosyal Medya İçerik Üreticileri Ayşegül ve Nursena Yılmaz, Profesyonel Eğitmen/ SEO Ayhan Karaman. Zirveye katılan her bir konuk konuşmasını kendine atanan vadiyle bağdaştırarak gerçekleştirilen Zirve’ye 1500’tan fazla kişi katılım sağladı.