Yalova Haber
HV
28 KASIM Salı 20:06

Mühendislik Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantıları Gerçekleşti

Mühendislik Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantıları Gerçekleşti Yalova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulunda 2022-2023 Akademik Yılı Akademik Kurul Toplantıları Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Vef

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-10-2022 04:51   Güncelleme : 26-10-2022 04:51
Mühendislik Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantıları Gerçekleşti

Mühendislik Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulu Akademik Kurul Toplantıları Gerçekleşti

Yalova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ve Yabancı Diller Yüksekokulunda 2022-2023 Akademik Yılı Akademik Kurul Toplantıları Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Vefik Arıca ve Prof. Dr. Senay Yürür Karslıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.

Mühendislik Fakültesinin 2022-2023 Akademik Kurul Toplantısı, fakülte akademik ve idari personelin katıldığı toplantının açılış konuşmasını Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Jülide Hızal Yücesoy gerçekleştirdi. Bölümlerin akademik personel ve öğrenci sayıları, TEKNOFEST, TÜBİTAK ve benzeri projeler, öğrenci kulüplerine ilişkin tanıtıcı sunumların yapıldığı toplantıda fakültenin ileriye yönelik hedefleri konuşuldu.

Yabancı Diller Yüksekokulu 2022 – 2023 Eğitim Öğretim Dönemi Hakkında Hedefleri Belirlemek İçin Akademik Kurul Toplandı

Yabancı Diller Yüksekokulu Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya, Yüksekokul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Ali Uğur, akademik ve idari personel katılım sağladı. Toplantıda Yabancı Diller Yüksekokulu eğitim sistemi hakkında bir sunum yapıldı ve yeni Akademik yıla ait hedefler belirlendi.

Her iki Akademik Kurul Toplantısı’nın kapanış konuşmasını gerçekleştiren Rektörümüz Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, göreve geldikten sonra gerçekleştirdikleri hizmetler, üniversitemizin gelecek hedefleri ve yapılması gerekenler hakkında bilgi verdi.

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR