Eğitim
Giriş Tarihi : 15-09-2021 14:40   Güncelleme : 15-09-2021 14:40

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Öğrencileri ‘TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda Finale Kaldı

TRT’nin düzenlediği ‘Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda bu yıl Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim Programı öğrencilerinden Ali Alperen Atıcı Dijital Yayıncılık Kategorisi ve Sosyal Medya Dalı’nda finale kalmayı başardı

Çınarcık Meslek Yüksekokulu Öğrencileri ‘TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda Finale Kaldı

TRT’nin düzenlediği ‘Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda bu yıl Yalova Üniversitesi Çınarcık Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim Programı öğrencilerinden Ali Alperen Atıcı Dijital Yayıncılık Kategorisi ve Sosyal Medya Dalı’nda finale kalmayı başardı.

TRT’nin bu yıl yedincisini düzenlediği TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda 5 kategoride, 121 üniversiteden başvuru yapıldı ve 154 eser finalde yarışmaya hak kazandı. Çınarcık Meslek Yüksekokulu Medya ve İletişim Programı öğrencilerinden Ali Alperen Atıcı, Öğr. Gör. Nazan Ayan’ın vermiş olduğu Blog ve Blog Yazarlığı dersi kapsamında hazırlamış olduğu ‘İçerik Yönetimi’ projesiyle Dijital Yayıncılık Kategorisi Sosyal Medya Yönetimi Dalı’nda finale kalan çalışmalardan biri oldu. Ali Alperen Atıcı’nın geliştirmiş olduğu “Twitch Haberleri-Twitchaber.com” adlı içerik çalışması da Sosyal Medya Yönetimi kategorisinde finale kalan 10 eser arasında yer aldı.