Ekonomi
Giriş Tarihi : 20-10-2021 02:33   Güncelleme : 20-10-2021 02:33

BAKAN YARDIMCIMIZ AKİF ÖZKALDI BAŞKANLIĞINDA İL KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

BAKAN YARDIMCIMIZ AKİF ÖZKALDI BAŞKANLIĞINDA İL KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

BAKAN YARDIMCIMIZ AKİF ÖZKALDI BAŞKANLIĞINDA İL KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPILDI

Tarım ve Orman Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı Başkanlığında Bakanlığımıza bağlı Kurum ve Kuruluş Müdürlüklerinin katılımıyla İl Koordinasyon toplantısı yapıldı.

İl Müdürlüğümüzde yapılan koordinasyon toplantısına Bakan Yardımcısı Akif Özkaldı, Vali Muammer Erol, Milletvekilleri Ahmet Büyükgümüş, Meliha Akyol, İl Müdürü Suat Parıldar, Belediye Başkan Vekili Mustafa Tutuk, Ak Parti İl Başkanı Muğlim Bağatar, MHP İl Başkanı Namık Öz, İl Genel Meclisi Başkanı Hasan Soygüzel, Orman Bölge Müdür Yardımcısı Rıfat Ataş, Doğa Koruma ve Milli Parklar 2. Bölge Müdürü Adil Şencan, Meteoroloji 1. Bölge Müdürü Ayşe Gemici, DSİ.1. Bölge Müdür Yardımcısı Kenan Akyürek, İl Özel İdare Sekreteri Selim Karahan, Atatürk bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürü Yılmaz Boz, Orman İşletme Müdürü Murat Koçluk, DSİ 13. Şube Müdürü M. Pelin Balcı, Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube  Müdürü Nevzat Algan, Meteoroloji Müdürü Ahmet İnci katıldı.

Toplantıda ilk olarak DSİ 1. Bölge Müdür Yardımcısı Kenan Akyürek sunum eşliğinde kurumlarının çalışmaları ve devam eden projeleri ile ilgili bilgiler aktardı.

Ardından İl Müdürümüz Suat Parıldar da Yalova’nın tarımsal yapısı hakkında bilgiler aktardıktan sonra İl Müdürlüğü olarak yaptıkları çalışmalar ile son 5 yılda gerek Bakanlık gerekse İl Özel İdare Destekli gerçekleştirdikleri projeler ve önümüzdeki yıllarda gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgiler verdi.

İl Müdürümüzün sunumunun ardından Doğa Koruma ve Milli Parklar 2. Bölge Müdürü Adil Şencan ve Meteoroloji 1. Bölge Müdürü Ayşe Gemici de kurumlarının çalışmalarıyla ilgili bilgiler aktardıktan sonra Bakan Yardımcımız Akif Özkaldı sunumları için kurum amirlerine teşekkür etti ve kurumlara gerekli talimatların verildiğini,  Bakanlığımıza bağlı tüm kurumların Yalova ilinde yapacağı çalışmalarda işbirliği ve koordinasyon sağlayarak çalışmalara devam edeceğini, Bakanlık olarak bu çalışmalara gerekli desteği sağlayacaklarını ifade etti.