Yalova Haber
HV
08 ARALIK Perşembe 16:50

2 Fakültede Akademik Kurullar Toplandı

Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Akademik Kurul Toplantıları yapıldı. Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Vefik Arıca, Prof. Dr

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-10-2022 00:59   Güncelleme : 27-10-2022 00:59
2 Fakültede Akademik Kurullar Toplandı

Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi ve Sağlık Bilimleri Fakültesi’nin Akademik Kurul Toplantıları yapıldı.

Yalova Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı Rektör Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Vefik Arıca, Prof. Dr. Hamit Er, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Cahit Külekçi, Bölüm Başkanları ve akademisyenlerin katılımıyla gerçekleşti.

Yalova Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Akademik Kurul Toplantısı ise Termal Yerleşkesinde bulunan Fakülte binasında gerçekleşti. Her iki akademik toplantıda da Fakülte Dekanları ve Bölüm Başkanları bilgilendirici sunumlar yaptılar.

Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Dekanlık Devir Teslim Töreni

Yalova Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi’nde Dekanlık devir-teslim töreni gerçekleşti. Yalova Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Bahçekapılı, görev süresi sona eren Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Rabia Aşılar Hacıhasanoğlu’na teşekkür belgesini takdim etti. Spor Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Serdar Geri asli görevinin yanı sıra Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili olarak da atanarak yeni görevine başladı.

Medektif

AdminAdmin

YORUMLAR
Türkiye Haberi